Andrease liikumine

EEA Andreasetoimkond: Kertu Toots (juhataja, EEVL), Tea Kant (EMK), Indrek Luide (EEKBKL), Ruth Proosa (EKEK), Raini Tammann (EKNK), Artur Põld (EMK), !!!??? (EELK).

Meie ees on väljakutse kohtuda inimestega jagades neile evangeeliumi ja kasutades selleks “Andrease palvekaarti“. Arenguks aitavad meid astudes sellel ülipõneval teel 5 sammu:

PÄRAST ANDREASE KAARDI TÄITMIST TOIMI JÄRGNEVALT:

  1. VAATA  ENDA  ÜMBER! Sinu misjonipõld on just seal, kus Sa elad, töötad või koolis käid! Pane oma Andrease palvekaardile kirja nende isikute nimed, kellest Sa tead, et nad vajavad Issandat ja Päästjat Jeesust Kristust. Palveta nende eest regulaarselt igal päeval.
  1. VAATA  ÜLESPOOLE! Jumal muudab inimesi palve läbi. Palveta igal päeval nende eest, kes on Su Andrease palvekaardil. Jumal annab Sulle ka võimalusi jagada Tema armastust.
  1. VAATA  VÕIMALUSTELE! Leia viise, kuidas soojendada sõprust ja pälvida usaldust. Kutse lõunasöögile või spordiüritusele võib anda võimaluse jagada Kristust.
  1. VAATA  ETTEPOOLE! Võimalusel kutsu igat ühte neist koguduse jumalateenistusele või noorteüritusele koos Sinuga. Palveta, kutsu ja võta sõber kaasa.
  1. VAATA  VAJADUSTELE! Kes on vastanud Kristuse kutsele või hakanud huvituma rõõmusõnumist, need vajavad Sinu toetust, julgustust ja eestpalveid. Kuid palveta ja jaga armastust ka neile, kes ei ole veel vastanud Kristuse kutsele.

Kui soovid Andrease kaarti või infot, siis helista 56455044 või meili tktoots@gmail.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga