Alliansspalvenädal 2015

Kõikidele kogudustele ja kristlastele.
2015 aasta ALLIANSSPALVENÄDAL toimub 11. – 18.01.2015.

EEA eestseisus loodab, et asundused, kus tegutsevad vähemalt 2 kogudust kogunevad mõneks õhtuks ühisele palvele ja üksteise teenimisele.

Siit saad eesti keelse alliansspalvenädala materjali.
Siit saad vene keelse alliansspalvenädala materjali.
Siit saad inglise keelse alliansspalvenädala materjali.

Eesti Alliansspalvenädal 2015
Kp N kell kus aadress jutlustaja
4. P 12:00 Lihula Kultuurimaja Tallinna mnt 1 Aivar Raudver
6. T 18:00 Pärnu Agape kirik Männi 2 Joosep Tammo
19:00 Kuressaare EKNK kogudus Kaare 6 Tiina Ool
7. K 18:00 Pärnu Immaanueli palvela Henno 3 Tõnu Kuusemaa
19:00 Kuressaare Siioni kogudus Tallinna mnt 45 Rein Käsk ja Alur Õunpuu
8. N 18:00 Pärnu EKNK koguduses Munga 2 Anton Tuul
19:00 Kuressaare EELK Laurentiuse Kogudus Kauba 5 Roland Tõnisson
9. R 18:00 Pärnu Kristlik Vabakogudus Haapsalu mnt 11  
18:00 EELK Urvaste kogudus   Piirkonna koguduste esindajad
19:00 Kuressaare Metodistikogudus Karja 1 Herman Mäemets
10. L 19:00 Kuressaare Adventkogudus Uus 45 Rando Metsamaa
11. P 11 Keila Miikaeli Koguduses Keskväljak 1 Gunnar Mägi
11 Keila Baptisti kogudus Haapsalu mnt 19 Marek Roots
11 Keila Metodisti Kogudus Põllu 5 Marge Randlepp
11 Kärdla Baptistikogudus Kabeli 3 Triin Simson
12:00 Lihula Kultuurimaja Tallinna mnt 1 Kaido Saak
12:00 Rapla Luteri kirik Kalda 2 Matthew Edminster
16:00 Haapsalu Õigeusu Kirik Rüütli 2 Tiit Salumäe
17:00 Tallinn, Nõmme Rahu kirik Võsu 5 Indrek Luide
18:00 K-Järve Saaroni Baptisti Kogudus Lille 14, K-Järve Argo Tallerma
18:00 Tartu Pauluse kirik Riia 27 Isa Miguel
18:00 Viljandi Pauluse Kirik Kiriku 5 Aamo Remmel
12. E 18:00 Tartu EMK Püha Luuka Kogudus Vallikraavi 16A Kristjan Luhamets
18:00 Viljandi Jaani Kirik Pikk 6 Allan Praats
18:00 Haapsalu EELK Jaani Kirik Kooli 4 Urmas Rahuvarm
18:00 K-Järve Metodisti Kirik Torujõe 5, K-Järve Sergei Sutškov
18:00 Võru Hosianna Kogudus Jüri 54 Kaupo Kant
18:30 Tallinn, Valguse Tee kogudus Regati pst 1 Taavo Lige
19:00 Rakvere EELK Kolmainu kirik Pikk 19 Hans Lahi
19:00 Harju kogudus Harju Siim Kask
13. T 18:00 Tartu Annelinna Annemõisa 8 Triin Käpp
18:00 Viljandi Baptisti Kogudus Maramaa 1A Mart Vari
18:00 Haapsalu Advent Kogudus Endla 4 Eenok Palm
18:00 K-Järve Jumala Sõna Kogudus Katse 2 K-Järve Oleg Pronin
18:00 Pärnu Saalemi Vabakogudus Suur-Posti 18a  
18:00 Võru Päästearmee Korpus Vabaduse 4 Toivo Teekel
18:30 Tallinna Metodisti Kirik Narva mnt 51 Rein Uuemõis
19:00 Elva Baptisti Kogudus Pargi 10 Vallo Ehasalu
19:00 Rakvere EMK kogudus Laada 21 Heiki Põldaru
19:00 Otepää Palveränduri kog Pärna 15 Marko Tiirmaa
19:00 Emmaste-Nurste Kogudus Nurste Urmas Elmi
14. K 18:00 Järvakandi Nelipühi kogudus Tallinna mnt 45 Mihkel Kukk
18:00 Tartu Katoliku Lirikus Veski 1 Silver Kurvits
18:00 Viljandi Elu Sõna Kogudus Lastekodu 2, Viiratsi Marko Tiitus
18:00 Haapsalu Metodisti Kirik Endla 6 Jüri Ilves
18:00 Elva Baptistikoguduses Pargi 10 Peeter Tamm, Vallo Ehasalu
18:00 Jõhvi Uus põlvkond Sompa 36/1, Jõhvi Vadim Jerjomenko
18:00 Võru Baptisti Kogudus Karja 27 Inge Ojala-Põhjala
18:00 EELK Kuusalu kirik Kuusalu alevik Aldo Randmaa
18:30 Tallinn, Nelipühakirik Toompea 3 Jakob Remmel
19.00 AKEL Rakvere Koguduses Pikk 33 Tauno Toompuu
19:00 Palade Priikogudus Palade Kristjan Simson
15. N 18:00 Haapsalu Vabakogudus Raudtee 12 Rein Käsk
18:00 Jõhvi Metodisti Kirik Aasa 17, Jõhvi Artur Põld
18:00 Tartu Püha Aleksandri kirik Sõbra 19A  
18:00 Viljandi Uue Elu Kogudus Uku 11 Enno Rebane
18:00 Võru EMK Elupuu Kogudus Uus 21 Andres Mäevere
18:00 Valkla palvela Valkla Jaanus Jalakas
18:30 Tallinn, Oleviste Lai 50 Taavi Hollman
19.00 Rakvere Karmeli kogudus Koidula 15 Toivo Kaasik
19:00 Otepää Maarja kog pastoraat   Margo Meri
19:00 Reigi Jeesuse Kogudus   Enn Veevo
16. R 18:00 Haapsalu Baptisti Kogudus Metsa 24 Urmas Rahuvarm
18:00 Tartu Jaani kirikus Jaani 5 Andres Ploompuu
18:00 Viljandi Jaani Kirik Pikk 6 Jorma Õigus
18:00 Võru SPA Kogudus Linda 1A Leevi Lillemäe
18:30 Tallinn, SPA Merepuiestee 3 Erki Tamm
18:30 Haljala kirikus Võsu mnt 5 Andres Paumees
19:00 Pühalepa Laurentiuse kogudus Pühalepa Enno Tuulik
19:00 Kehra Kogudus Kreutzwaldi 1 Jaan Nuga
17. L 11 Keila Advent Kogudus Jaama 18 Viktor Batišinski
17:00 Kassari kabel Kassari Timo Lige
18:00 Haapsalu EELK Jaani Kirik Kooli 4 Eenok Palm
18:00 Jõhvi Adventistide Kogudus Uus 3, Jõhvi Viktor Nõmmik
11:00 Rakvere Hüüdja Hääl Viru 8 Gunnar Kotiesen
18:00 Tartu Advent kirik Lille 18 Meego Remmel
18:00 Viljandi Adventkoguduses Uku 11 Roland Tulik
18:00 EELK Võru Katariina Kogudus Tartu 42 Hinnar Buht
18:30 Tallinn, Kalju Kalju 1 Urmas Viilma
18. P 12:00 Lihula Kultuurimaja Tallinna mnt 1 Markko Põld
14:00 Jausa kogudus Jausa Lui Remmelg
16:00 EKOK Võru kogudus Tartu 42 Heino Lukk
17:00 Tallinn, Toomkirik Toom-Kooli 6 Ago Lilleorg
18:00 Haapsalu Baptisti Kogudus Metsa 24 Peeter Vikman
18:00 Jõhvi EELK Mihkli Kogudus Rakvere 6 Peeter Kaldur
18:00 Tartu Kolgata kogudus Veski 40 Ants Toomingas
18:00 Viljandi Pauluse Kirik Kiriku 5 Kõik vaimulikud
25. P 12:00 Lihula Kultuurimaja Tallinna mnt 1 Indrek Luide

Kuressaare alliansspalvenädal 2015.
T 06.01 kl.19.00 Nelipüha kirik, Kaare 6, kõneleb Tiina Ool
K 07.01 kl.19.00 Siioni kirik, Tallinna mnt 45, kõneleb Rein Käsk ja Alur Õunpuu
N 08.01 kl.19.00 Laurentiuse kirik, kõneleb külalisena Roland Tõnisson
R 09.01 kl.19.00 Metodisti kirik, kõneleb külalisena Herman Mäemets
L 10.01 kl.19.00 Adventkirik, kõneleb külalisena Rando Metsamaa
                          Loodetavasti kannab teenistusi üle ka Pildiraadio.

Pärnu alliansspalvenädal 2015
T 6.01.2015 kell 18 EMK Agape kirikus, Männi 2, jutlustab Joosep Tammo
K 7.01.2015 kell 18 Immaanueli kog palvelas, Henno 3, jutlustab Tõnu Kuusemaa
N
8.01.2015 kell 18 EKNK Pärnu koguduses, Munga 2. jutlustab Anton Tuul
R
9.01.2015 kell 18 Kristlik Vabakogudus, Haapsalu mnt 11 jutlustab
T 13.01.2015 kell 18 Pärnu Saalemi Vabakogudus, Suur-Posti 18a jutlustab

Antsla alliansspalvenädal 2015
R 9.01.2015 kl 19 EELK Urvaste kirikus. Sõnumid piirkonna esindajad.

Elva alliansspalvenädal 2015
T 13.01.2015 kell 19 Elva Baptistikoguduses Pargi 10. Teenivad Vallo Ehasalu ja Peeter Tamm.

Tallinna alliansspalvenädal 2015
P 11.01.2015 kell 17:00 EELK Nõmme Rahu kirikus Võsu 5, jutlus Indrek Luide
E 12.01.2015 kell 18:30 EEVL Valguse Tee Kirikus Regati pst 1, jutlus Taavo Lige
T 13.01.2015 kell 18:30 EMK  Tallinna Koguduses Narva mnt 51,
jutlus Rein Uuemõis (Oleviste)
K 14.01.2015 kell 18:30 EKNK Tallinna Toompea koguduses Toompea 3,
jutlus Jakob Remmel (3D)
N 15.01.2015 kell 18:30 EEKBKL Oleviste Kirikus Lai 50, jutlus Taavi Hollman
R 16.01.2015 kell 18:30 SPA Tallinna Koguduses Merepuistee 3,
jutlus Erki Tamm (Kalju Baptisti Kogudus)
L 17.01.2015 kell 18:30 EEKBKL Kalju Koguduses Kalju 1,
jutlus Urmas Viilma (EELK Toomkirik)
P 18.01.2015 kell 17:00 EELK Toomkirikus Toom-Kooli 6, jutlus Ago Lilleorg

Hiiumaa alliansspalvenädal 2015
P 11.01.2015 kell 11:00 Kärdla Baptistikogudsue palvemajas jutlus Triin Simson
E 12.01.2015 kell 19:00 Harju Koguduses, jutlus Siim Kask
T 13.01.2015 kell 19:00 Emmaste-Nurste koguduses, jutlustab Urmas Elmi
K 14.01.2015 kell 19:00 Palade Priikoguduses, jutlustab Kristjan Simson
N 15.01.2015 kell 19:00 EELK Reigi Jeesuse Koguduses, jutlustab Enn Veevo
R 16.01.2015 kell 19:00 EELK Pühalepa Laurentiuse koguduses, jutlustab Enno Tuulik
L 17.01.2015 kell 17:00 Kassari kabelis, jutlustab Timo Lige
P 18.01.2015 kell 14:00 Jausa Koguduses, jutlustab Lui Remmelg

Võru alliansspalvenädal 2015
E 12.01.15 kell 18.00 Võru Hosianna Kogudus (Jüri 54 Võru Keskraamatukogu tagumisest uksest), jutlustab Kaupo Kant (EMK Võru Elupuu Kogudusest)
T 13.01.15 kell 18.00 Võru Päästearmee Korpus(Vabaduse 4)
jutlustab Toivo Teekel (Võru Baptisti Kogudus)
K 14.01.15 kell 18.00 Võru Baptisti Kogudus(Karja 27),
jutlustab Inge Ojala (Võru Päästearmee Korpus)
N 15.01.15 kell 18.00 EMK Võru Elupuu Kogudus (Uus 21),
jutlustab Andres Mäevere (EELK Võru Katariina Kogudus)
R 16.01.15 kell 18.00 Võru Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudus (Linda 1A),jutlustab Leevi Lillemäe (EKOK Võru Kogudus)
L 17.01.15 kell 18.00 EELK Võru Katariina Kogudus (Tartu 42), jutlustab Hinnar Buht (Võru Hosianna Kogudus)
P 18.01.15 KELL 16.00 EKOK Võru Kogudus (Tartu 42),jutlustab Heino Lukk (Võru SP Adventistide Kogudus)

Tartu alliansspalvenädal 2015
P 11.01.2015 kell 18.00 Pauluse kirikus – Riia 27
E 12.01.2015 kell 18.00 Püha Luuka kirikus – Vallikraavi 16a
T 13.01.2015 kell 18.00 Tartu Annelinna koguduses – Annemõisa 8
K 14.01.2015 kell 18.00 Tartu Katoliku kirikus – Veski 1
N 15.01.2015 kell 18.00 Tartu Püha Aleksandri kirikus – Sõbra 19a
R 16.01.2015 kell 18.00 Jaani kirikus – Jaani 5
L 17.01.2015 kell 18.00 Tartu Adventkirikus – Lille 18
P 18.01.2015 kell 18.00 Kolgata kogudus – Veski 40

Viljandi alliansspalvenädal 2015
P 11.01.2015 kell 18:00 Pauluse kirik. Jutlus: Roland Tulik
E 12.01.2015 kell 18:00 Jaani kirik. Jutlus: Enno Rebane.                                                                                                         Muusika: Jaani koguduse solistid ja ansamblid
T 13.01.2015 kell 18:00 Baptistikirik. Jutlus: adventkoguduse pastor Mart Vari
K 14.01.2015 kell 18:00 Elu Sõna kogudus (Viiratsi). Jutlus: Allan Praats
N 15.01.2015 kell 18:00 Kristliku Nelipühi Kiriku kogudus (Sakala Keskus)                                                               Jutlus: Marko Tiitus
R 16.01.2015 kell 18:00 Uue Elu kogudus (Viljandi, Eha tn 4)                                                                                  Jutlus: Aamo Remmel
L 17.01.2015 kell 18:00 Adventkoguduse palvela. Jutlus: Guldar Järve
P 18.01.2015 kell 18:00  Pauluse kirik
(Kõik Viljandi koguduste vaimulikud ütlevad tervitussõna (3 min). Kirjakoht endal valida).

Kohtla-Järve ja Jõhvi piirkonnas alliansspalvenädal 2015 .
P 11.01.2015 kell 18:00 Kohtla-Järve Saaroni Baptisti Kogudus, Lille 14
12.01.2015 kell 18:00 Kohtla-Järve Metodisti Kirik, Torujõe 5
T 13.01.2015 kell 18:00 Kohtla-Järve Jumala Sõna Kogudus, Katse 2
K 14.01.2015 kell 18:00 Uus põlvkond, Sompa 36/1 Jõhvi
N 15.01.2015 kell 18:00 Jõhvi Metodisti Kirik, Aasta 17
R 16.01.2015 kell 18:00 Päästearmee, Sompa 5a, Jõhvi
L 17.01.2015 kell 18:00 Adventistide Kogudus, Uus 3, Jõhvi
P 18.01.2015 kell 18:00 EELK Jõhvi Mihkli Kogudus, Rakvere 6, Jõhvi
Vaata ka infot FB.

Rapla-Järvakandi alliansspalvenädal 2015.
P 11.01.2015 kell 12:00 EELK Rapla kirikus jutlus Matthew Edminster
K 14.01.2015 kell 18:00 Järvakandis Nelipühi Kogudus jutlus Mihkel Kukk

Kuusalu-Valkla alliansspalvenädala 2015 kogunemine
K 14.01.2015 kell 18:00 Kuusalu kirikus, jutlustab Aldo Randmaa
N
15.01.2015 kell 18:00 Valkla palvelas, jutlustab Jaanus Jalakas

Kehra-Raasiku alliansspalvenädala 2015
R 16.01.2015 kell 19:30 Kehra Kogudus, Kreutzwaldi 1, jutlus Jaan Nuga

Haljala-Aaspere alliansspalvenädal 2015
R 16.01.2015 kell 18:30 Haljala kirikus, jutlustab Andres Paumees

Haapsalu alliansspalvenädal 2015
P 11.01.2015 kell 16 Õigeusu Kirik, Rüütli 2, jutlus Tiit Salumäe
E 12.01.2015 kell 18 EELK Jaani kirik, Kooli 4, jutlus Urmas Rahuvarm
T 13.01.2015 kell 18 Advent kogudus, Endla 4, jutlus Eenok Palm
K 14.01.2015 kell 18 Metodisti kogudus, Endla 6, jutlus Jüri Ilves
N 15.01.2015 kell 18 Vabakogudus, Raudtee 12, jutlus Rein Käsk
R 16.01.2015 kell 18 Baptisti Kogudus, Metsa 24, jutlus Urmas Rahuvarm
L 17.01.2015 kell 18 EELK Jaani kirik,Kooli 4, jutlus Eenok Palm
P 18.01.2015 kell 18 Baptisti Kogudus, Metsa 24 jutlus Peeter Vikman

Rakvere alliansspalvenädal 2015
E 12.01.2015 kell 19 EELK Rakvere Kogudus, Pikk 19, jutlus Hans Lahi
T 13.01.2015 kell 19 EMK Rakvere Kogudus, Laada 21, jutlus Heiki Põldaru
K 14.01.2015 kell 19 AKEL, Pikk 33, jutlus Tauno Toompuu
15.01.2015 kell 19 Karmeli Kogudus, Koidula 15, jutlus Toivo Kaasik
L 17.01.2015 kell 11 Hüüdja Hääl, Viru 8, jutlus Gunnar Kotiesen

Keila alliansspalvenädal 2015
P
11.01.2014 kell 11 Jumalateenistused toimuvad samal ajal. Jutlustajad on külaliseks.
1. EELK Keila Miikaeli Kogudus, Keskväljak 1, jutlustab Gunnar Mägi
2. EEKBKL Keila Baptisti Kogudus, Haapsalu mnt 10, jutlustab Marek Roots
3. EMK Keila Metodisti Kogudus, Põllu 5, jutlustab Marge Randlepp
17.01.2014 kell 11 SPA Keila Adventkogudus, Jaama 18, jutlustab Viktor Batšinski

Lihula alliansspalvekogunemised 2015.
Kogunemised toimuvad kell 12 Lihula kultuurimajas, Tallinna mnt 1.
P 4.01.2015 kell 12 jutlus Aivar Raudver
P
 11.01.2015 kell 12 jutlus Kaido Saak
P
 18.01.2015 kell 12 jutlus Markko Põld
P
25.01.2015 kell 12 jutlus Indrek Luide

Otepää alliansspalvenädal 2015
T
 13.01.2015 kell 19:00 Palveränduri kirik Pärna 15, jutlus Marko Tiirmaa
N
15.01.2015 kell 19:00 Maarja koguduse pastoraat, jutlus Margo Meri

1 response to "Alliansspalvenädal 2015"

Kommenteerimine on suletud